11 Fc Bo 16-78 -62
3
12 Szentháromság 26-62 -36
0

Vasárnap véget ért a Nyárádszeredai Kupa teremfoci bajnokság. Amint várható volt, a bajnokságot a Sevilla csapata nyerte (28 pont), őt követi a Líceum (24 pont) és a Liverpool (23 pont).

Az utolsó forduló eredményei: Sevilla - Rablók 7-5; Liverpool - Pitbullok 5-1; XXL - Líceum 5-7; CadMaster - Szentháromság 7-3; Nyárádszentbenedek - Barcelona 4-2; FC Bő - Wadak 0-5. A december elején kezdődött bajnokságban jó hangulatú mérkőzéseken szurkolhatott vasárnaponként 100-200 néző a Récsei István Sportcsarnokban. A záró momentum azonban félresikerült, ugyanis a szervezők az oklevélen kívül semmiféle díjat nem osztottak a dobogós helyeken végzett csapatoknak. Ez kisebb felzúdulást keltett a csapatok körében, az egyik helyi internetes portálon is sok hozzászólás érkezett ennek kapcsán.
Nem számítottunk nagy díjra vagy pénzösszegre, de egy jelképes kupát vagy érmet mégiscsak adhattak volna a szervezők  mondta lapunknak a győztes csapat tagja, Muntean Tibor. Megkeresésünkre a helyi VSE elnöke, Varga István szervező elmondta, pénzjutalmat valóban nem kaptak a dobogós csapatok, de a helyezés függvényében 1-3 alkalommal ingyenesen használhatják a sportcsarnokot. A bajnokság megkezdése előtt tartott megbeszélésen elmondtuk, jelképes díjakat kapnak a csapatok. A nevezésekből begyűlt összeg legnagyobb részéből  az önkormányzattal megegyezve  a VSE focicsapatának felkészülési költségeit fedeztük, hiszen erre az évre a csapatnak még nincs költségvetése. mondta az elnök.